KarTent sú festivalové stany

Festivalový stan je vyrobený z kvalitného kartónu. Vydrží aj 4 dni na daždi a je ho možné potlačiť či pokresliť podľa vašej fantázie.

1 zo 4 ľudí na festivale nechá svoj stan. Ľudia nemajú chuť ťahať so sebou už ďalšie veci domov. Každý rok po skončení akcií zostáva na mieste veľké množstvo vecí – fľaše, poháre, ale tiež stany! Toto znamená neskutočne veľa odpadu na akciách, preto vznikol KARTENT, 100% recyklovaný dočasný stan.

Ako je možné, že stan je vode odolný? Je vyrobený z nejakého zvláštneho zázračného kartónu?
Kartón je dostatočnej kvality, aby vydržal niekoľko dní a vydržal podobné podmienky, ako by vydržal bežný stan. Samozrejme, nemôžme zaň ručiť pri príchode hurikánu alebo godzily.

Ako postaviť KarTent?
Idete na festival? Bez obáv! Nebudete si stavať Kartent sami, postavíme a pripravíme ho pre Vás my! Pre ostatných je tu inštruktážny manuál, ktorý Vás prevedie celým procesom. Sme si istí, že to nebude žiadny problém. KarTent nie je žiadna veľká veda!

Môžem si dať spraviť vlastnú potlač?
Ak si festivalový návštevník, bude to trochu ťažké. Stany potláčame logom, alebo obrázkom pri väčších objednávkach. Pri počte kusov od 250ks sú stany potláčané priamo pri výrobe, čo výrazne znižuje cenu tlače. Preto možnosť potlače bude zaujímať hlavne organizátorov alebo sponzorov festivalu.

Môžem si naň kresliť?
Áno, samozrejme že môžete. Overte si, či organizátor festivalu neponúka spreje a ceruzky, pretože niektoré festivaly podporujú kreativitu! Alebo si prineste svoje vlastné a vytvorte si svoj osobitý stan na festivale.