„Máte nápad a potrebujete ho zrealizovať? Sme tu pre rodiny, firmy ale aj ďalšie skupiny, čo sa chcú baviť. Nechajte sa inšpirovať.

30 osôb
50 osôb
90 osôb
100+ osôb

do 30 osôb

Komorné akcie typu do 30 ľudí sú prevažne nenáročné spoločenské posedenia, či stretnutia spolužiakov po 20-tich rokoch, alebo mini svadba s obmedzeným rozpočtom klienta. Záhradná párty alebo večerné premietanie s rodinou? Nechajte sa inšpirovať.

do 50 osôb

Potrebujete menší team building, pripravujete akciu pre rodiny, máte na starosti prípravu svadobnej hostiny? Nájdite si miesto, kde sa ľudia budú dobre baviť a zažijú akciu, na ktorú budú dlho spomínať. Nechajte sa inšpirovať a ozvite sa nám, aby sme vám pripravili ponuku aj na tento typ akcie..

do 90 osôb

Navrhnúť akciu pre viac ako 20 rodín si vyžaduje viac než len počítač. Nestačí len pozvať ľudí e-mailom alebo spraviť pozvánku cez facebook. Od parkovania vozidiel účastníkov až po odpadkové koše a bezpečnosť na akcii. Vy máte nápad, my máme vybavenie.

100+ osôb

Ak organizujete akciu už väčšieho typu od 100 osôb je nutné premýšľať, že nie všetci sa budete chovať rovnako počas celej akcie. Navrhnite si akciu tak, aby si tam každý našiel to svoje miesto na akcii a aby na vašu akciu dlho spomínal. Nechajte sa inšpirovať a ozvite sa nám, aby sme vám nacenili aj tento typ akcie.

bedouin 15x12m

Stan je tvorený z elastickej tkaniny, je vysoko nepremokavý a vyrába sa v rôznych rozmeroch. Hlavným oporným bodom sú nastaviteľné tyče ako nohy, ktoré sa dajú podľa potreby prestaviť. Bedouinsky typ je overený na stovkách podujatiach po celom svete, dopracovaný k dokonalosti, aby odolal poveternostným vplyvom a je z nehorľavých materiálov.

KONFIGURÁTOR

Zvolte ballíček

Meno Priezvisko *

Miesto konania akcie *

Telefón *

Email *

Typ akcie *

Počet osôb *

Moja plocha k dispozicií v m2 *

Povrch *
trávabetónkombinácia

Sedenie
fluxskladaciasvadobnápivný setbarová

Stoly
fluxobdĺžnikovýokrúhlykoktejlovýpivný

Vybavenie
podlahaosvetlenieohrievanietribúny

Ostatné
ozvučenieprojekciaumelci

Catering / jedlo, nápoje
áno mám záujem

Ďalšie požiadavky

Opíš kód
captcha

* Povinné údaje