Spoznajte reklamnú novinku BannerBow, ktorá pochádza zo Švédska a ponúka sa v dvoch prevedeniach – INDOOR a OUTDOOR verzia. Značka Bannerbow je hrdá na to, že je súčasťou švédskej tradície, lebo severania sú lídrami vo vývoji systémov pre reklamu, expozície a eventové vybavenie. Nie je to rollup, nie je to vlajka, ale je to žiariaca dúha nad vašími hlavami. Je to textilný oblúk, ktorý sa dá ľahko postaviť bez použitia náradia, rebríka alebo iných špeciálnych zariadení.

BannerBow sa prevažne stavia ako vstupná brána na eventy, vstup do stanov, postaví sa nad vozidlo, môže byť súčasťou expo stánku, rovnako môže slúžiť aj ako samostatný informačný priestor. Je dobre viditeľný, ľahko prenositeľný, skrátka má neobmedzené použitie. Je len na fantázii klienta, ako oblúk zapracovať do komunikácie. Inteligentný dizajn umožňuje BannerBow ľahko prenášať aj ukladať bezpečne do skladov.

BANNERBOW

BACKDROP

Ako postavit?

VERZIE BANNERBOW

INDOOR

indoor-1
ezgif.com-webp-to-jpg
  • transportná taška
  • 2 podstavce
  • koštrukcia
  • textil
CLASSIC manuál

OUTDOOR

outdoor-1
outdoor
  • transportná taška
  • 2 x 10kg podstavce
  • koštrukcia
  • textil
OUTDOOR manuál

SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOKU

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

MODEL SMALL MEDIUM LARGE
ŠÍRKA 300 cm 400 cm 500 cm
VÝŠKA 245 cm 320 cm 375 cm
HĹBKA 100 cm 100 cm 100 cm
CELKOVÁ HMOTNOSŤ 13,8 kg 13,9 kg 14 kg

Bannerbow sa predáva vo verzii

A. Jednostranná potlač
B. Obojstranná potlač

BACKDROP

Je to zadná textilná stena, ktorá môže byť súčasťou oblúka BannerBow alebo môže byť postavená aj samostatne bez oblúka. Ak zástenu BackDrop skombinujete s oblúkom BannerBow vytvorí sa neuveriteľný, uzavretý výstavný stánok. Vyberte si len systém, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Pozadie BackDrop je určené a optimalizované skôr pre vnútorné použitie. Na existujúci oblukovú základňu BannerBow sa jednoducho pomocou adaptéra a bez použitia náradia nasunie konštrukcia zadnej steny BackDrop.

MODEL SMALL
ŠÍRKA 300 cm
VÝŠKA 325 cm
HMOTNOSŤ 13,5 kg
BACKDROP manuál
bannerbow_ikona_authorised_dealer

Superstany je výhradný distribútor značky
BANNERBOW pre Slovensko a Českú republiku.