PNEUMATICKÉ STANY

Na celodennej akcii už nebudete potrebovať stály prívodu elektrickej energie. Rýchla manipulácia aj postavenie stanu, nízka hmotnosť balenia a malé prepravné rozmery, hovoria v prospech pneumatických stanov na eventové použitie. Kvalitné remeselné zig-zag šitie na stane vás presvedčí o skvelom prevedení stanu za dobrú cenu.
Grafika na stane sa da vymeniť patentným spôsobom a môžete stan používať aj pre viaceré značky. Potlačíme stan v plnej farbe CMYK – strešnú časť aj bočné steny. Súčasťou balenia je kompresor, ručná pumpa, prepravný obal, prípadne je možnosť dokúpiť osvetlenie stanu či ďalšie príslušenstvo.

3 x 3 m

4 x 4 m

5 x 5 m

6 x 6 m

7 x 7 m

8 x 8 m

FARBY KONŠTRUKCIE

Stany dodávame v 5 farbách konštrukcie.

bočnice stanu

plná potlač stanu

NAFUKOVACIE STANY

Nafukovacie stany sú vyrobené z kvalitného polyesteru a v kombinácii PVC materiálov. Stany potláčame sublimačnou technológiou po celej ploche alebo ak je jednoduchá grafika, kombinujeme farebnosť látok s logom firmy. Všetky materiály sú odolné voči mechanickému poškodeniu, menej sa špinia a sú ľahko umývateľné. Nafukovacie stany vyžadujú permanentný prísun elektrickej energie a cez ventilátor sa zabezpečuje trvalý nemenný tvar stanu. Nafúknutie stanu trvá cca 2 minúty (záleží od veľkosti plochy).

IGLU
4 x 4 m, 5 x 5 m,
6 x 6 m, 8 x 8 m

IGLU 5 NÔH
8,3 m
10 m

NOVINKA SIGNUS
pneumatický stan

FARBY

Čo sa týka farebnej škály u nepotlačených nafukovadiel , štandardne ponúkame 19 farieb.